Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuWczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu odbył się wernisaż wystawy Edterkowej - "Razem znaczy lepiej".

razemznaczylepiej2019

Wernisaż składał się z dwóch części. W pierwszej przypomnieliśmy troszkę historię naszego Edterka, było śmiesznie, nostalgicznie i wspomnieniowo. Były życzenia, były podziękowania i było mnóstwo emocji - oczywiście tych pozytywnych.

razemznaczylepiej2019a
razemznaczylepiej2019a2

W drugiej części zeszliśmy do rotundy i tam - w formie happenigu - stworzyliśmy wystawę, na którą składa się prawie 500 zdjęć z naszych wspólnych 20 lat.

razemznaczylepiej2019a2a
razemznaczylepiej2019a2a3

Dzięki tym zdjęciom poczuliśmy się jakby czas nagle się zatrzymał i mogliśmy przenieść się kilka, naście, czy dziesiąt lat wstecz i znów przeżywać te niesamowite wspólne chwile. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy byli z nami tego dnia, a więc i przede wszystkim wszystkim edterkowym uczniom i ich rodzicom. Dziękujemy panu Adamowi Frasowi - wiceprezydentowi Bytomia za znalezienie dla nas czasu. Dziękujemy dyrektorom naszych szkół - panu Mirosławowi Wallowi, oraz pani dyrektor Jadwidze Gilner. Dziękujemy kochanym przyjaciołom Edterka - Katarzynie Rybok, Annie Rak, Iwonie Zwadło, Izie Sagoli, Halinie Morlińskiej, Janinie Krysta. Dziękujemy także tym, którzy zawsze są z nami a tego nie prawie nie mogli:))) Jest ich tak dużo, że wybaczcie, że nie będziemy was wymieniać z imienia i nazwiska. Zobaczymy się zapewne na 30-sce:) Czego i Wam i sobie życzymy:)

razemznaczylepiej2019a2a3a