Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuJuż za chwilę długa "Majówka" - Edterek przygotował kilka pomysłów na to jak można ją spędzić. Zapraszamy:)

Po pierwsze proponujemy wybrać się do parku - czy ogrodu i zobaczyć jak pięknie zagościła się tam wiosna. My wybraliśmy się do Międzyszkolnego Ogrodu Botanicznego w Bytomiu.

ogrod2019wiosna12

Jeżeli ktoś jeszcze nie był - gorąco zapraszamy, można zobaczyć tam przepiękne sasanki, tulipany, forsycje, bratki, posłuchać śpiewu ptaków i usiąść sobie na ławeczce, zamknąć oczy i zapomnieć, że się jest w Bytomiu:)

ogrod2019wiosna1

Po drugie - warto w tym czasie zadbać o kondycję fizyczną:) Można to zrobić np. jeżdżąc na rowerze. My jeździliśmy na szkolnym boisku.

rower2019wiosna2

Można jeździć na rowerze, ale można też skorzystać z siłowni pod chmurką, czy placu zabaw. My przetestowaliśmy takie miejsca w naszej najbliższej okolicy (nawet jeszcze nie wszystkie, bo ostatnio powstało ich sporo)

edtereksilownia1

i musimy powiedzieć, że w Bytomiu - jest co robić i gdzie ćwiczyć i się bawić. Brawo!!! Szczególnie za nowe place i siłownię - są super. My też będziemy częściej z nich korzystać.

edtereksilownia12
edtereksilownia123
edtereksilownia1234

Ostatnim naszym pomysłem na "Majówkę" - gdy już się zmęczycie spacerem i ćwiczeniami - są zdrowe i pyszne przekąski. My zrobiliśmy bułeczki z szynką i papryką. Palce lizać.

 edtereksilownia12345
edtereksilownia12345a