Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuOd kilku dni w naszej klasie o niczym innym nie mówiło się tylko o Mikołaju (to między innymi zasługa Filipa i Dagi:)). Zanim jednak Święty się pojawił postanowiliśmy zrobić babeczki mikołajowe - które byłyby naszymi prezentami dla naszych przyjaciół i rodziców:) Razem z Kasią, która tego dnia była z nami w szkole - szybko zrobiliśmy ciasto (powoli zostajemy ekspertami od wyrabiania ciast), które następnie pięknie się upiekło. Do wyboru były z czekoladą i bez:)

mikolajciasto2018tgt

mikolajciasto2018tgt2

Na przerwie wraz z przyjaciółmi z "czwórki" - wykonaliśmy z papieru - małe mikołajki. Część z nich później pojawiła się na naszych babeczkach:)

mikolajciasto2018tgt234

No i wreszcie przyszła ta chwila, gdy w drzwiach pojawił się Mikołaj. Ależ byliśmy szczęśliwi. Przywitaliśmy Świętego - piosenkami, opowiedzieliśmy mu o naszej klasie. O tym jacy to grzeczni byliśmy przez cały rok i jak bardzo za nim tęskniliśmy:)

mikolajciasto2018tgt234a

Nie mogło być inaczej - Mikołaj obdarował nas prezentami wśród których były łakocie i bardzo ciekawe książki. My także obdarowaliśmy Mikołaja prezentem - czyli naszą pyszną babeczką. I cóż... Święty bardzo się spieszył by zdążyć do innych dzieci. Pa, pa Mikołaju... Kochamy Cię:))) I będziemy czekać na Ciebie za rok:)

mikolajciasto2018tgt234a2