EDTEREK

Innowacyjny Zespół Edukacyjno Terapeutyczny ZSS nr 3 w BytomiuOd prawie dwóch lat - nie działała prawidłowo Kronika Edterka 1998-2010. Winne były oczywiście Google:), nie MY:), które zablokowało dostęp do galerii ze zdjęciami. Jednak podczas spotkania z absolwentami - sprawa niemożności przeglądania starych zdjęć wypłynęła (dzięki Paweł) i ... pan Bartek nie mógł być obojętny na prośby:) Dlatego od dzisiaj - kronika znów działa, dodatkowo uaktualnione zostały wszystkie linki do dawno już niedziałających filmików:) Czyli zapraszamy do wesji DELUX:)

edterekabslowent2017rtgy

W środę, 12 lipca, w Stolarzowicach spotkali się absolwenci - Edterka:) ich rodzice i nauczyciele. Był czas na wspomnienia, rozmowy o przyszłości, a także o tym czym absolwenci edterkowi zajmują się teraz:) Nie mogło zabraknąć małego co nie co:) Pychotka:) Piknik tak się spodobał, że kolejny we wrześniu:)? Pozdrawiamy Radka z rodzicami, który nie mógł dotrzeć bo przebywa na obozie.

piknikabsolwentedterek2017rt

Wydawało się, że wpis o pikniku będzie ostatnim edterkowym wpisem tegorocznym:) Tymczasem los płata figle:) Przez pierwszy tydzień wakacji - Emila dzielnie pomagała panu Bartkowi w pracy w szkolnej pracowni komputerowej. Wpisywała klucze systemowe, logowała się do systemu, odkurzała komputery, przesuwała meble, wreszcie rozkręcała stare komputery:) Słowem - wykonała kawał dobrej roboty:) Może za rok spróbuje ktoś inny?:)

emilapracownia2017rtgyh