Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuDzisiaj - 5 kwietnia, obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (który przypada 2 kwietnia).

naniebieskoszkola12018

Dla nas rozpoczął się on uczestnictwem w szkolnej edycji Konkursu "Mam Talent". Tego dnia - prawie wszyscy uczniowie, nauczyciele, oraz goście, którymi były przedszkolaki - ubrani byli na niebiesko:) Oczywiście ubraliśmy się na niebiesko i My, nasi nauczyciele i nasze przyjaciółki z LO:) Na samym początku konkursu - zostaliśmy uroczyście przywitani i... cała szkoła zaśpiewała nam "Sto lat". Było to bardzo przyjemne:)

Następnie z dużym zainteresowaniem oglądaliśmy występy finalistów. Każdy z nas miał swoich faworytów i każdy oddał na nich swój głos.

naniebieskoszkola2120182

Po konkursie udaliśmy się do klasy 3c, gdzie wraz z przedszkolakami wzięliśmy udział w prowadzonych przez panią Ilonkę i pana Bartka zajęciach integracyjnych:)

naniebieskoszkola21201823

Było troszkę pląsów, troszkę zabaw - ale przede wszystkim zrobiliśmy - tor z naszych stóp: ) (odrysowanych ma się rozumieć), który następnie pokonywaliśmy w rytm muzyki. Zabawa była taka fajna, że nie chciało się jej kończyć:)

 

Na koniec pani Iwonka przyniosła balony - i mogliśmy się nimi nacieszyć:) ależ to był dzień pełen wrażeń:)

naniebieskoszkola212018234