Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuZ okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, przygotowaliśmy taki filmik-zagadkę, w której MY oraz uczniowie klasy 3b recytują fragmenty wierszy dla dzieci. Jest ich w sumie 13. Czy wiecie jakie to wiersze:)?

Dwa tygodnie temu obchodziliśmy "Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich" - zaś wczoraj świętowaliśmy "Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek". Z tych okazji, po raz kolejny postanowiliśmy wyjść z apelem do naszych przyjaciół z "Czwórki" i "Trójki" - by przesłali nam zdjęcia ze swoimi ulubionymi książkami.

ksiazkitydzien202134

I co? I nie zawiedzliśmy się, po raz kolejny otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć (ponad 60). Dziękujemy i bardzo się cieszymy, że kochacie książki tak jak My:) I znów udało nam się wszystkich zebrać w kolażu - zaś pojedyncze zdjęcia możecie oglądać po kliknięciu na niego.

ksiazkitydzien202134ase

W środę, Emilka podzieliła się z resztą klasy swoją wiedzą o Francji, a szczególnie o Paryżu, do którego bardzo chciałaby pojechać.

emiiparyz2021

Następnie przygotowała zajęcia plastyczne i... w ich wyniku powstały piękne widokówki z Paryża.

pankazik2021ewola3

Piękna dzisiaj za oknem pogoda. Prawdziwa wiosna, wszystko kwitnie wokoło:) Jak w piosence, którą lubimy śpiewać i jak na pracach, które w mijającym tygodniu wykonaliśmy:) 

wiosnawokolo201234

Troszkę papiero kolorowego, kilka machnięć pędzlem, no może nie tylko machnięć - bo przecież też pięczątkowaliśmy:) Ale jest pięknie, kolorowo i czuć wiosnę, a o to nam chodziło:)

wiosnawokolo201234a

Dzisiaj, 7 maja, wraz z panem Kazikiem e-wolontariuszem z Fundacji ING Dzieciom podróż po Islandii, Sycylii i Rosji.

pankazik2021ewol

Bardzo nam się ta podróż spodobała i dziękujemy panu Kazikowi za wspaniałe zajęcia. Chcemy jeszcze!!! Mamy nadzieję, że się jeszcze spotkamy a tymczasem poczujcie także te wspaniałe klimaty:)

pankazik2021ewola