Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuW poniedziałek 15 grudnia - zakończył się I etap konkursu filmowego Tesco "Kulinarni Odkrywcy". W konkursie tym wzięły udział 434 zespoły z całej Polski - w tym MY:) Podczas miesięcznego głosowania - udało nam się zdobyć 3867 głosów, co dało nam 92 miejsce w kraju i 13 w województwie. Zważając na trudności w oddawaniu głosów oraz na to, że nasz zespół liczy tylko 6 uczniów - ten wynik jest na prawdę świetny!!! Szczególnie gorąco dziękujemy wszystkim - którzy na nas głosowali!!! Nasz filmik obejrzało ponad tysiąc internautów:) i co najważniejsze zakwalifikowaliśmy się do II etapu

Na początku lutego, jury konkursu "Tesco dla szkół - kulinarni odkrywcy" - ogłosiło całościowe wyniki. Jury, w sumie, nagrodziło 32 filmy (11 nagród głównych, 10 regionalnych i 11 wyróżnień) wśród których znalazł się nasz - "Edterkowi Odkrywcy". Zostaliśmy wyróżnieni!!!! Jesteśmy bardzo, bardzo, szczęśliwi:)!!!! W nagrodę każdy z nas otrzyma zestaw kuchenny: czapkę i fartuszek oraz MP4!!! Przypomnijmy, że w konkursie startowało ponad 400 szkół z całej Polski w tym 80 z naszego województwa i 4 z naszego miasta. Wręczenie nagród odbędzie się w marcu na Gali Finałowej!!!! Hura!!!!!

Bardzo dziękujemy uczniom ZSHG w Bytomiu oraz paniom z Towarzystwa Przyjaciół Lwowa w Bytomiu, bez których nasz film nie mógłby powstać:)