EDTEREK

Innowacyjny Zespół Edukacyjno Terapeutyczny ZSS nr 3 w BytomiuMiędzynarodowy Dzień Kropki (DotDay)od kilku lat obchodzony jest 15 września. Ta inicjatywa ma na celu pobudzać kreatywność, pomysłowość, zachęcać do tworzenia. Sposobów świętowania jest nieskończona ilość, wszystko zależy od pomysłowości. Nasza klasa, najpierw, podczas EPI (edterkowej przerwy) zaprosiła uczniów "czwórki" do stworzenia kropkowego kolażu,

dzienkropkiepi2018rt

a następnie do wspólnej zabawy wciągnęła klasę 1b i panią Beatę Szulc. Wszyscy w skupieniu, za pomocą farby i szpatułek wykropkowywali wg. własnego pomysłu, różnej wielkości figury z których powstać ma... Co powstanie przekonacie się o tym jutro:) A tymczasem dziękujemy wszystkim za włączenie się do zabawy:)

dzienkropkiepi2018rt2

Dzisiaj, 13 września odwiedziła nas pani Bożenka, ależ byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy się z nią spotkać:) Nie przyszła jednak sama:) Wraz z nią przyszło 5-cioro przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola "TIKA" z oddziałami integracyjnymi wraz ze swoimi paniami:) Bardzo się ucieszyliśmy z tej wizyty. Wspólnie przez chwilę popląsaliśmy, a następnie zaprezentowaliśmy nasze klocki. Klocki mamy fajne:) To się wie:) Więc wszystkim zabawa nimi, bardzo się spodobała. Godzinka minęła bardzo szybko i już nasi goście musieli uciekać. Zaprosili nas do siebie:) Z pewnością z tego zaproszenia - skorzystamy!!! Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.

tikawnaszjklasie2018

W każdy wtorek na przerwach integracyjnych w Edterku (EPI) gramy wspólnie w gry planszowe. Nie inaczej było dzisiaj, a że pogoda za oknem "brzydka", to wraz z nami grało prawie 30 osób:) Ależ fajna była zabawa:) Zapraszamy na kolejne w czwartek - kiedy będziemy obchodzić - Międzynarodowy Dzień Kropki.

planszowki2017rtgyh6uio

Warto wpaść do nas na dużej przerwie, na EPI od 10.30 do 10.45 by razem z nami np. popląsać i pośpiewać, jak zrobili to nasi przyjaciele - w środę:) "Donna", "Ford Eskort" i "Miczitanka", ależ była zabawa:)

epispiewamy2018rtg

Podobnie jak w ubiegłym roku, na każdej dużej przerwie, od 10.30 do 10.45 zapraszamy na nasze Edterkowe Przerwy Integracyjne (EPI), podczas których wspólnie będziemy grać w gry planszowe, układać klocki, śpiewać piosenki czy wybijać rytmy na Bum Bum Rurkach. Bardzo się cieszymy, że po wakacjach nie zapomnieliście o nas:) i już dzisiaj (5 września) odwiedziliście nas na przerwie:)

epiplanszow2017rtgyhryt

Niespodziewanie odwiedzili nas pierwszaki ze swoją wychowawczynią panią Ewą:) Pani Ilona opowiedziała w kilku słowach o naszym zespole, a następnie przez kilka minut wspólnie popląsaliśmy:) Było super. Zapraszamy znowu:)

epiplanszow2017rtgyhryt23