Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuDzisiaj, w poniedziałek - 24 kwietnia, wybraliśmy się do Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu, gdzie pod czujnym okiem naszych starszych kolegów i koleżanek z klasy 2T i pani Małgosi Muzyki staraliśmy się zrobić kanapki, takie zdrowe kanapki ma się rozumieć:) Uczyliśmy się kroić chleb (dwa rodzaje), smarowaliśmy go masłem ze szczypiorkiem:), a następnie nakładaliśmy - ogórki, pomidorki, kiełki, wyciskaliśmy twarożek i dekorowaliśmy potartym serkiem, majonezem i musztardą:) Przyjemna to była i bardzo pouczająca praca. Po skończonej "produkcji" - przyszła pora na konsumpcję:) Mniam, mniam.... Oprócz kanapek, mogliśmy posmakować jeszcze dwie różne, równie pyszne zupki.

kanapki2017tgyhu1

Na koniec zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie i ... zaprosiliśmy klasę 2 we wrześniu na zajęcia u nas z planszówkami:) Będzie się działo:) A tymczasem - DZIĘKUJEMY!!!!

zdjecia2017kanapki2

Po powrocie do szkoły - poczęstowaliśmy naszymi kanapkami panie kucharki, które tak smacznie dla nas gotują, tym razem mogliśmy się im chociaż trochę odwdzięczyć:)

kanapkikuchnia2017tgyh