Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuW niedzielę, 2 kwietnia, obchodzony był Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. My - jako Edterek, włączyliśmy się w obchody tego dnia - najpierw w poniedziałek, 3 kwietnia, zorganizowaliśmy dla uczniów SP nr 4, happening plastyczny. Każdy chętny, podczas EPI (Edterkowej Przerwy Integracyjnej) mógł na ścianie - namalować coś - oczywiście na niebiesko, lub wyciąć z niebieskiego papieru - dowolną rzecz, a następnie przykleić:) Teraz ściana wygląda pięknie:) Dziękujemy za udział:)

hapenongplastyczny2017dWe wtorek, 4 kwietnia, nasi koledzy i koleżanki z SP nr 4 - przepięknie włączyli się w akcję "Zapal się na niebiesko dla autyzmu". Prawie cała szkoła tego dnia była niebieska:) Super, że jesteście z nami:)

naniebieskoklasy2017rtgy

Ostatnim elementem obchodów tego dnia - były wspólne zajęcia z klasą IId i panią Sylwią Wójcik. Wspólnie sypaliśmy "niebieskie obrazy" - za pomocą ryżu, kaszy, maku i innym materiałów sypkich:) W zabawie pomagały nam nasze przyjaciółki z LO - Iza, Agnieszka, Natalia i Agnieszka:) Dziękujemy!!!

sypankinaniebiesko20176rtg

Zabawa tak się spodobała, że podczas EPI - też sypaliśmy:)

sypankinaniebiesko20176rtg2