Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuW czwartek, 2 marca, otrzymaliśmy już ostatnią grę wielkogabarytową na nasz Integracyjny Festiwal Gier Planszowych "grajMY". Tym razem była to jedna z naszych ulubionych gier "Speed Cupsy" - czyli kubeczki. Nie mogliśmy się oprzeć:) Musieliśmy grę przetestować:) Tym bardziej, że razem z grą przysłano nam karty, które po części sami też zaprojektowaliśmy (pozostałe karty projektowały dzieci z różnych szkół, które wezmą udział w naszym festiwalu). A jak coś robić to najlepiej razem:) Dlatego zabawę w "Speed Cupsy" zaproponowaliśmy naszym kolegom i koleżankom z "czwórki" podczas EPI:)

speed cupsy epi

No i ... Tak bardzo nam się spodobała zabawa z kubeczkami, że wykorzystaliśmy tez je do podczas kolejnej lekcji - matematyki. Okazało się, że z ich pomocą świetnie się uczy liczenia:)

speedcupsymatematyk20167ty

Jeżeli myślicie, że to koniec, to się grubo mylicie:) Speed Cupsy - postanowiliśmy wykorzystać tez na w-f i co :) Świetnie się sprawdziły:) Ciekawe do czego się nam jeszcze przydadzą:)

speedcupsyiwf2017