Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuDzisiaj, 12 grudnia, udaliśmy się do Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych, by wraz z panią Małgosią i uczniami klasy 2T zrobić pierniki na nasz edterkowy kiermasz. Nie była to oczywiście nasza pierwsza wizyta w tej szkole:) Można powiedzieć, że jesteśmy tam stałymi bywalcami i bardzo ją lubimy:) Przyjęto nas bardzo życzliwie i .... nie tracąc czasu przeszliśmy do konkretów. Najpierw obejrzeliśmy krótką prezentacją opowiadającą o piernikach, a następnie wzięliśmy się do roboty. Wałkowanie, wykrawanie, lukrowanie i posypywanie.

technikumzdjeci12016t2

Tak wyglądała nasza godzina wytężonej pracy. Wszyscy bardzo się starali, by pierniki wyszły piękne:) W środę sami ocenicie:) Na koniec udało nam się zrobić jeszcze fotkę z panem dyrektorem, który zawsze się cieszy, gdy wpadamy do jego szkoły:)

technikumzdjeci12016t

Już umówiliśmy się na wiosnę, na pizzę:) Dziękujemy za wspaniałe zajęcia pani Małgosi i mnóstwo pozytywnej energii, którą otrzymaliśmy od starszych koleżanek i kolegów z ZSHG.

technikumzdjeci12016t24