Innowacyjny Zespół Edukacyjno-Teraputyczny ZSS nr 3 w BytomiuNa konkurs "Jesienne drzewo", który zorganizował Edterek napłynęło ponad 90 przepięknych prac. Jury, w skład którego weszli uczniowie Edterka, ich rodzice oraz nauczyciele, a także nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 4 w Bytomiu, oddało w sumie 350 głosów:)

glosowanie2016jesunne

W wyniku głosowania zostali wyłonieni nastepujący laureaci:

I miejsce:
Zuzanna Zych z klasy 2b,
Julia Siwicka z klasy 4d
Zuzanna Lorek z klasy 5a

II miejsce

Sonia Giza z klasy 3a
Zuzanna Kozicka z klasy 4b

III miejsce
Katarzyna Błasiak z klasy 2a
Igor Obrębski z klasy 2c
Tymoteusz Motyka z klasy 4d
Dawid Paduch z klasy 5a
Natalia Górska z klasy 5a

Wyróżnienia otrzymali:
Bartosz Konieczny (3b), Paweł Wójcik (2c), Karolina Piecuch (3a), Michał Stefański (2c), Lilianna Gałkiewicz (1a), Emilia Kroczek (3c), Wojciech Stańczak (3c), Filip Skop (2b), Maciek Leśniak (5c), Jan Czopek (5c).

Specjalne wyróżnienie otrzymała klasa 2c, która w sumie zgłosiła na konkurs największą ilość prac, a także sumarycznie zdobyła najwięcej punktów, podczas głosowania.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i wspaniałe prace. Jak trudno było podjąć decyzję jury niech świadczy ta galeria, w której znalazły się wszystkie zgłoszone prace.

prace jesiennedrzewa1234

Uroczyste rozdanie nagród i dyplomów, na które zaproszeni są wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni, odbędzie się we wtorek - 15 listopada o godzinie 9.45 w małej sali gimnastycznej. Zaś wszystkie prace zostaną wyeksponowane na parterze i gazetce edterkowej na I piętrze.